Home O koszulkach True Magic

O koszulkach True Magic

Koszulki True Magic to nowatorskie podejście do połączenia sztuki użytkowej z właściwościami magicznych talizmanów i artefaktów.
True Magic to pierwsze koszulki, które projektowane są ściśle pod kontem właściwości energetycznych i zawartego w ich symbolice pozytywnego przekazu aktywizującego moce duchowe noszącej je osoby i zależnie od wybranego wzoru – aktywizujące określone, pożądane właściwości magiczne.

Jak powstają koszulki True Magic?

Najpierw wybierany jest temat i właściwości jakie koszulka ma posiadać. Nasz pierwszy wzór noszący nazwę „Archaniołowie są ze mną” powstał wokół idei przywołania potężnych mocy opiekuńczych czterech archaniołów wspomagających noszącą go osobę w każdy aspekcie życia i przywołuje wysoko-wibracyjną energię archaniołów.
W tym celu w procesie projektowania użyliśmy symboliki anielskiej, w tym symboli archaniołów ale również zaprojektowaliśmy specjalny symbol magiczny – tak zwany Sigil, czyli symbol, w który wpisana jest intencja, oraz afirmacja przywołująca pożądane właściwości. Cały wzór projektowany jest pod kontem symboliki oraz świętej geometrii czyli właściwości energii kształtu, które dając końcowy efekt w postaci gotowego symbolu magicznego o określonych właściwościach.
Podczas projektowania wzór aktywizowany jest również energią aby wzmocnić jego określone działanie.

Dla kogo są koszulki True Magic?

Odzież True Magic to koszulki zawierające pozytywne symbole magiczne. Przeznaczone są dla osób, które preferują świadome ubieranie się i wybieranie dla siebie pozytywnie oddziaływających symboli oraz kształtów.

Każda koszulka True Magic trafia do osoby ją zamawiającej wraz ze specjalne przygotowanym zaklęciem afirmacyjnym zapisanym na dołączonej kartce. Nie jest konieczne użycie owej afirmacji, jednak do pełnego aktywizowania właściwości koszulki dobrze jest kilkukrotnie przeczytać zaklęcie aktywizujące będąc skupionym na intencji zapisanych słów. W ten sposób właściciel uzyskuje pełnoprawnie działającą koszulkę magiczną, której noszenie stale podtrzymuje i aktywizuje intencję zawarte w zaklęciu.

Obecnie w ofercie posiadamy jeden wzór nad którym długo pracowaliśmy. Dostępny jest w kilku wersjach, jednak z czasem pojawiać się będą kolejne wzory dopasowane do rożnych ścieżek białej magii i potrzeb użytkowników.
Każda koszulka True Magic przygotowywana jest indywidualnie, z myślą o zmawiającej ją osobie i stanowi magiczny artefakt stworzony z myślą o niej.

You cannot copy content of this page