Home Artykuły Czym jest magiczna odzież
0

Czym jest magiczna odzież

0

Magiczna odzież to termin, który może wydawać się abstrakcyjny a dla niektórych osób wręcz niedorzeczny. Tymczasem odzież magiczna towarzyszy nam bardziej lub mniej na co dzień, choć nie zdajemy sobie zazwyczaj z tego sprawy.

W tym artykule przedstawię Wam zarówno powszechne występowanie „magicznej odzieży” jak również niektóre techniki jakimi posługujemy się do tworzenia naszych własnych magicznych szat, które oczywiście poprzez świadomy i zaplanowany proces posiadają znacznie większą energię magiczną od przypadkowo stworzonych artefaktów.

Każdy z nas w życiu ma lub miał jakieś ulubione ubranie – coś w czym czujemy się komfortowo i posiadamy pewne wyobrażenia związane z tym konkretnym elementem naszego ubioru. Na przykład skórzana kurtka, którą nosimy z przyjemnością, gdyż kojarzy nam się z postacią Indiany Jonesa i kiedy ją zakładamy sami odrobinę bardziej czujemy się jak taki Indiana Jones. Mamy to pozytywne skojarzenie z lubianą przez nas postacią przez co sami nieco bardziej utożsamiamy się z tym wizerunkiem i cechami, które reprezentuje.

Niektórzy ludzie mają też „szczęśliwie przedmioty”. Na przykład „szczęśliwy krawat” albo inny element garderoby. Poprzez ciąg zdarzeń w jakimś momencie powstało u nas skojarzenie, że dany element stroju przynosi nam szczęście. Nawet jeśli nie jest to obiektywny fakt, to dla nas ma on pozytywne oddziaływanie psychologiczne przez co mając go na sobie lepiej i pewniej się czujemy.

Powszechnie istniejącym przykładem szat magicznych, z których sobie nie zdajemy zazwyczaj sprawy to szaty kapłanów rożnych religii a nawet ubiór służb mundurowych. W większości przypadków bowiem nie pełnią one jedynie praktycznej funkcji – nie mają na przykład walorów maskujących, czy też nie zapewniają wyjątkowej wygody poruszania się w nich. Mają natomiast inną kluczową funkcję – komunikują w wizualny sposób idee (energie), którą reprezentują, a noszącemu mają dawać poczucie przynależności i upoważnienia do dysponowania mocą większą niż on sam.
Szaty kapłana jak i dowolnych służb mundurowych mają zazwyczaj symbolizować autorytet – dlatego dobiera się stosowne kroje i kolory na przykład czerń lub kolor granatowy – mają też symbolizować inne idee oraz cechy, które zawierane są w danym stroju poprzez dobór odpowiedniej symboliki.

Inny bardziej prozaiczny przykład to podarunek od kogoś lub po prostu dowolny element ubioru, który z takiego czy innego powodu ma dla nas znaczenie emocjonalnej i dobrze się nam kojarzy.

Takie przedmioty możemy nazwać magicznymi w tym sensie, że powiązane są one z pożytecznym dla nas konstruktem mentalnym i przydatnymi skojarzeniami emocjonalnymi. Jak powszechnie wiadomo z podstaw psychologii – to co nam się dobrze kojarzy, dobrze też działa na nasze ciało i umysł.
Co więcej dochodzi do tego element oddziaływania podświadomości. Podświadomość bowiem dla człowiek stanowi rodzaj stale obecnego w tle pola informacyjnego utrzymującego stałą interakcję z tym co nas otacza. Nawet jeśli więc świadomie przestajemy myśleć o tym, że dany element ubioru ma taki a takie pozytywne dla nas znaczenie i budzi określone skojarzenia – to na poziomie podświadomym stale o tym pamiętamy. W efekcie nosząc tego rodzaju element ubioru nawet o tym nie myśląc – stale jesteśmy wspierani przez pozytywne skojarzenie generujące dla nas korzystne energie i reakcje wyzwalające w nas chociażby podświadomie więcej pewności siebie, poczucia bezpieczeństwa, mocy, pozytywnego nastawienia i wiary w powodzenie naszego działania.

Powyżej przedstawiłem więc jak powszechnym zjawiskiem jest bezwiedne tworzenie czegoś co możemy nazwać magiczną odzieżą – czyli odzieżą jakiej nadano określone przymioty mentalne i skojarzenia, które działają w pożądany sposób dla noszącego je właściciela.

Oczywiście nie licząc strojów kapłańskich, które zależnie od okoliczności mogą mieć nieco większe lub mniejsze właściwości „magiczne” (jednak dochodzi w nich problem ogromnej siły przekonań i skojarzeń z nimi ludzi stojących w opozycji do tych religii co jednak wymagało by do omówienia osobnego artykułu) – większość tworzonych nieświadomie „szat magicznych” posiada znikome oddziaływanie magiczne.

Większość z nich nie jest bowiem tworzona z wyraźną intencją, wyrażoną Wolą Maga i przy użyciu świadomego ukierunkowania Mocy, które mogło by im nadać prawdziwie silne oddziaływanie magiczne.

Dlatego powstała seria odzieży True Magic, w ramach której proces umagiczniania przebiega w sposób zaplanowany i celowy, dzięki czemu nasza odzież posiada silne, pozytywne oddziaływanie magiczne.


Tworzenie prawdzie magicznej odzieży.

Aby powstała prawdziwie magiczna odzież należy spełnić szereg warunków, które stanowią o jakości i mocy magicznej odzieży.

Proces ten rozpoczyna się od projektowania magicznego symbolu.

Rozpoczynamy od wyboru jaką intencję i jakie działanie ma reprezentować dana grafika i symbol magiczny. Przykładowo nasze koszulki „Archaniołowie są ze mną” mają za zadanie przywoływać dobroczynne wsparcie czterech archaniołów: Uriela, Michaela, Gabriela i Rafaela.

W tym celu posługujemy się zarówno znanymi symbolami archaniołów jak również innymi elementami symboliki magicznej kompatybilnymi i pasującymi do energii tworzonego zaklęcia. Są to zarówno symbole uniwersalne jak krąg często używany w magii, jak również bardziej skomplikowana tak zwana „święta geometria”. W ten sposób w zamierzony sposób powstaje większy symbol, który reprezentuje w sposób graficzny, geometryczny i magiczny określoną ideę. O samej energii kształtu napiszę tutaj w przyszłości osobny artykuł. Dość jednak powiedzieć, że sam kształt symbolu posiada również energetyczne (magiczne) oddziaływanie za sprawą emanującej z niego energii.

Następnym krokiem, który tak na prawdę trwa już w trakcie samego projektowania graficznego jest przelanie w symbol wyraźnej intencji magicznej. Jest to najbardziej ezoteryczny element procesu a zarazem mający ogromny wpływ na to, czy dane szaty z symbolem magicznym będą miały silnie oddziaływanie magicznej. Moc tego oddziaływania zależy bowiem od osoby, która ową intencję w symbol i szaty magiczne „wdrukowuje”. Jest to kwestia wieloletniej praktyki o której zbyt wiele by tu pisać, jednak sprowadza się ona do tego, że aby powstał prawdziwie magiczny przedmiot – osoba która go tworzy musi potrafić zogniskować swoją wolę i energię magiczną w taki sposób by wtłoczyć w przedmiot określoną ideę i oddziaływanie.

W tym przypadku jest to intencja wyrażona również wizualnie w grafice symboli i nazwie przedmiotu. Innymi słowy, zaklinamy przedmioty nie tylko tworząc graficzny symbol ale poprzez intencjonalne aktywowanie jego energii oraz oddziaływania. Jest to więc zasadnicza różnica i powód dla którego nie każdy człowiek jest w stanie stworzyć prawdziwie magiczny przedmiot – gdyż mało kto posiada świadomość pozwalającą pokierować energią magiczną dla stworzenia określonego pozytywnego oddziaływania.

Odzież True Magic jest więc profesjonalnie tworzonymi artefaktami magicznymi, w których zaklęta jest energia o dobroczynnym oddziaływaniu.

Aby dopełnić tego procesu i ułatwić osobie do której trafia nasza odzież korzystanie z energii zaklęcia – dołączamy na karteczce specjalną afirmację aktywującą moc zaklęcia.

Z punktu widzenia bardziej psychologicznego można by powiedzieć, że grafika, afirmacja i intencja ukierunkowują umysł na pozytywne działanie, dając podświadomości pozytywny wzorzec skojarzeniowy, który pozwala aktywować jej dobroczynne dla nas działanie.

Podsumowując – Wiesz teraz czym są magiczne przedmioty w rzeczywistości – w tym magiczna odzież. Stale niej korzystamy i tworzymy ją czasem nawet sami o tym nie wiedząc. Ale prawdziwie silnie oddziaływające artefakty magiczne to te, które zostały celowo zaprojektowane w tym celu i napełnione Mocą z odpowiednią intencją przez osobę posiadającą odpowiednie doświadczenie.

True Magic

You cannot copy content of this page